آقای خاص  و تیتراژ خوانی برای سریال بزرگ شبکه خانگی


محسن چاوشی ستاره موسیقی پاپ ایران ترانه خود برای سریال شهرزاد را آماده کرد. این خبری هیجان انگیز برای دوستداران چاوشی است که در انتظار شنیدن کار تازه ای از او هستند.
برای دیدن به ادامه مطلب بروید
به گزارش روابط عمومی سریال شهرزاد، تیتراژ این مجموعه نمایش خانگی از قسمت پنجم با صدای محسن چاوشی پخش خواهد شد که انتظار می رود این ترانه نیز مثل دو ترانه قبلی با استقبال دوستداران او مواجه شود .
چاوشی ترانه جدیدی به نام ((کجایی)) را برای سریال شهرزاد خوانده است که به عنوان تیتراژ این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد. هنوز خبری از محتوای این کار به بیرون درز نکرده اما تم کار عاشقانه و متناسب با این سریال عظیم شبکه خانگی خواهد بود . سریالی که دوشنبه این هفته قسمت چهارم آن نیز به بازار خواهد آمد تا فقط یک هفته تا شنیدن ترانه جدید چاووشی وقت باقی بماند.
این خواننده محبوب پاپ، پیش از این، قطعه های شهرزاد(همخواب) و (به رسم یادگار) را نیز برای سریال شهرزاد خوانده بود که با استقبال بسیار زیاد هواداران و علاقه مندان روبرو شده و رکورد داونلود را در شش ساعت اول انتشار شکسته است .
شهرزاد با نقش‌آفرینی چهره‌هایی مثل ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، علی نصیریان، مصطفی زمانی، ابوالفضل پورعرب و… پرفروش‌ترین سریال شبکه خانگی است و تهیه‌کنندگان این سریال قصد انتشار و توزیع مجدد قسمت‌های اول آن را دارند. داستان شهرزاد، با نقش‌آفرینی محوری ترانه علیدوستی، عاشقانه‌ای است که در تهران دهه ۳۰ و ۴۰ روایت می‌شود.